Zautomatyzuj proces pakowania produktów.
Działamy na terenie całej Polski - skontaktuj się z nami.

Napisz do nas:

Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla prowadzenia korespondencji. Administratorem danych osobowych jest firma Radpak Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o. Przeczytaj więcej w naszej Polityce Prywatności

* - pola obowiązkowe

Skontaktuj się z nami:

Radpak Fabryka Maszyn Pakujących Włocławek
Tel: 54 412 55 00
E-mail: info@radpak.com

Radpak Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o.
ul. Okrężna 2
87-800 Włocławek

Nasz zespół

Tadeusz Radzanowski

Prezes Zarządu
Tadeusz Radzanowski
t.radzanowski@radpak.pl

Marcin Ligowski

Dyrektor Techniczny, V-ce Prezes Zarządu
Marcin Ligowski
m.ligowski@radpak.pl
+48 54 412 55 29

Jarosław Napora

Dyrektor Generalny, Członek Zarządu
Jarosław Napora
j.napora@radpak.pl
+48 54 412 55 19
+48 601 65 58 48

Jadwiga Jankowska

Dyrektor Kadr i Administracji, Członek Zarządu
Jadwiga Jankowska
j.jankowska@radpak.pl
+48 54 412 55 22

Chris Radzanowski

Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży, Członek Zarządu
Christopher Radzanowski
c.radzanowski@radpak.pl
+48 601 230 211

Zbigniew Banasik

V-ce Dyrektor ds. Sprzedaży
Zbigniew Banasiak
z.banasiak@radpak.pl
+48 54 412 55 18
+48 603 97 52 66

Mateusz Zabielski

Specjalista ds. Sprzedaży
Mateusz Zabielski
m.zabielski@radpak.pl
+48 54 412 55 10
+48 726 602 300
+48 54 412 55 10
+48 726 602 300

Dariusz Gniadzik

Specjalista ds. Sprzedaży
Dariusz Gniadzik
d.gniadzik@radpak.pl
+48 54 412 55 13
+48 603 108 111

Łukasz Ziółkowski

Specjalista ds. Sprzedaży
Łukasz Ziółkowski
l.ziolkowski@radpak.pl
+48 54 412 55 35
+48 603 104 270

Młodszy Specjalista ds. Marketingu
Aleksandra Jaskrowska
a.jaskrowska@radpak.pl
+48 54 412 55 26

Zofia Lewandowska

Koordynator ds. Eksportu i Importu
Zofia Lewandowska
z.lewandowska@radpak.pl
+48 54 412 55 31

Anna Skalska

Koordynator ds. Serwisu i Części zamiennych
Anna Skalska
a.skalska@radpak.pl
+48 54 412 55 21

Beata Stefanowska

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży
Beata Stefanowska
b.stefanowska@radpak.pl
+48 54 412 55 36

Copyright © 2019 - Radpak - Polityka prywatności