Twórzmy razem technologię

Sprawdzam aktualne oferty

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

Znalazłeś interesującą Cię ofertę? Wysłałeś CV i zastanawiasz się, co dalej? Sprawdź jak wygląda proces rekrutacji i jakie etapy na Ciebie czekają.

Czasem proces może się różnić w zależności od stanowiska. Przedstawimy szczegóły, kiedy się do Ciebie odezwiemy.

 1. 01

  Selekcja otrzymanych CV

  To kluczowy etap w procesie rekrutacyjnym, którego celem jest ocena i wybór kandydata najbardziej adekwatnego do określonej roli lub stanowiska. W trakcie tego procesu przeprowadza się szczegółową analizę dokumentów aplikacyjnych, koncentrując się na sprawdzeniu kompetencji, które najlepiej korespondują z wymaganiami danego stanowiska.

 2. 02

  Rozmowa weryfikacyjna – telefoniczna lub online

  Po wstępnym wyborze odpowiedniego kandydata kontaktujemy się z nim w celu potwierdzenia informacji prezentowanych w swoim CV.

 3. 03

  Zadanie praktyczne (dotyczy niektórych stanowisk)

  Zadanie praktyczne będzie obejmowało stanowiska techniczne m.in: Konstruktora Mechaniki / Automatyki. Zadania polegają na potwierdzeniu kompetencji potrzebnych do pracy na danym stanowisku.

 4. 04

  Spotkanie w siedzibie firmy

  Osoba wybrana spośród wszystkich kandydatów jest oficjalnie zaproszona do siedziby naszej firmy na spotkanie z Dyrektorem działu do którego kandydat aplikował.

 5. 05

  Oferta zatrudnienia

  Na koniec procesu rekrutacyjnego kandydat, który został wybrany i zaakceptowany przez osoby decyzyjne otrzymuje od nas informację zwrotną o warunkach zatrudnienia.

Aktualne oferty pracy

Rozpocznijmy współpracę Rozpocznijmy współpracę Rozpocznijmy współpracę Rozpocznijmy współpracę Rozpocznijmy współpracę