Monter Mechaniki

O nas

Radpak to fabryka maszyn pakujących, która działa na rynku od 1991 roku. Strategią rozwoju firmy Radpak jest dostarczanie kompletnych linii pakujących do różnorodnych branż zaczynając od przemysłu spożywczego, po branżę chemiczną kończąc na przemyśle motoryzacyjnym.

Doświadczenie w projektowaniu technologii do pakowania zaowocowało innowacyjnym podejściem do produkcji. Własna baza produkcyjna umożliwiła nieskrępowany rozwój i dzięki temu od ponad 30 lat jesteśmy liderem na rynku maszyn pakujących.

    Twój zakres obowiązków

    • Montaż maszyn pakujących
    • Wykonywanie prac ślusarskich (wiercenie, gwintowanie, obsługa elektronarzędzi)

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie min. średnie lub zawodowe
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Prawo jazdy kat. B
    • Dokładność, chęci i zaangażowanie

      To oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie
      • System premiowy
      • Nagrody kwartalna i roczna
      • Praca w godzinach  7.00 – 15.00, od poniedziałku do piątku
      • Rozwój zawodowy w nowoczesnej firmie
      • Możliwość poznania nowoczesnych technologii i systemów zarządzania stosowanych w przemyśle
      • Ubezpieczenie na życie
      • Prywatna Opieka medyczna
      • Dofinansowania do wypoczynku z ZFŚS
      • Parking firmowy
      • Dofinansowania do studiów zaocznych
      •  Szkolenia zawodowe

      Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez RADPAK FMP Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.”

      Informujemy, że będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.